lupa
Anketa Golfový Areál roku 2013

 

Hlasování v anketě Golfový areál roku bylo k datu 30. října ukončeno a všechny hlasy byly sečteny. Jistě Vás zajímá, jak anketa dopadla.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Golfový areál roku 2013 se uskuteční dne 29. listopadu 2013 ve francouzské restauraci Obecního domu v Praze.

V průběhu slavnostního vyhlášení bude předáno deseti nejlépe hodnoceným golfovým areálům "TOP 10" ocenění od organizátora ankety - portálu Golfova-hriste.cz, nejlepší tři areály navíc získají plaketu „Symbol úspěšných“ od našeho partnera, sdružení Czech TOP 100. Dále budou vyhlášeni vítězové několika podkategorií (Nejlépe hodnocený golfový areál dle golfistůNejlépe hodnocený golfový areál dle začátečníků a Nejlepší devítijamkové hřiště). Současně budou předány atraktivní ceny našich partnerů vylosovaným hlasujícím v anketě.

Následující den na těchto stránkách naleznete celkové výsledky letošní ankety, ale také kompletní seznam výherců z řad hlasujících. Je jich opravdu hodně :-)

 

 

Golfový areál roku 2013

Máte svůj oblíbený golfový areál? Líbilo se Vám na nějakém hřišti, nebo jste naopak byli někde zklamáni? Ohodnoťte je a nominujte ty nejlepší do TOP 10 a vyhrajte:

China Tours Ingersoll
poznávací zájezd do Asie      od China Tours v ceně 75 tisíc korun oblek či kostým na míru
AL PIANO
SU MISURA

....a další: outdoorové vybavení od firmy 4CAMPING.CZ, pivo od Pivovarů Staropramen, green fee a další ceny


Hodnotit můžete od 1.7. do 31.10. 2014 libovolný počet golfových areálů.

Pro zařazení do soutěžní ankety je třeba pravdivě vyplnit povinné údaje hodnotícího formuláře, který naleznete po výběru konkrétního areálu (vyberte golfový areál pomocí mapy nebo vyhledávače viz. výše a u detailu dotyčného areálu stiskněte tlačítko "ohodnotit"), odpovědět na soutěžní otázku a potvrdit autorizační zprávu ze svého emailu. Dle pravidel nelze hodnotit konkrétní areál vícekrát jedním účastníkem ankety.

Cílem již 5. ročníku ankety je určit TOP 10 golfisty nejlépe hodnocených golfových areálů. Ve druhé fázi bude z TOP 10 vybírat ty nejlepší odborná komise, bude udělen titul Golfový areál roku 2014 a vyhlášeno několik dalších kategorií. Dalším důležitým cílem je poskytnout golfistům data z nejrozsáhlejšího hodnocení golfových areálů v ČR a majitelům golfových hřišť poskytnout reálnou zpětnou vazbu jimi nabízených služeb. A v neposlední řadě také přispět k popularizaci golfu.

Výsledky loňského ročníku, tedy ankety Golfový areál roku 2013, naleznete zde.Partneři

Partneři