lupa

Informace Indoor golf

V našem indoor centru naleznete 20 odpališť pro trénink dlouhé hry, putting a chiping green pro trénink puttování a krátké hry, cvičný bunker pro trénink hry z pískových překážek , 2 golfové simulátory FULL SWING – s možností zahrát si golf na 60 různých světových hřištích, chipping green o rozloze 200 m2, služby profesionálních trenérů, golfový shop, bar s posezením a občerstvením. 

Od loňské zimy je na simulátorech nový software, další upgrade jsme provedli během léta (stejná verze jako na simulátoru na Kaskádě).
Vylepšená grafika hry a dosud největší nabídka hřišť, jakou na simulátorech můžete najít.
Na obou simulátorech je nový výkonný dataprojektor Epson s vysokým světelným tokem. Takže nyní máme na všech třech simulátorech (2 v indooru a 1 na Kaskádě) stejný kvalitní projektor, který poskytuje výrazně lepší obraz.

Vstup pro veřejnost je možný přes Kongresové centrum (vpravo od služebního vchodu) u hlavní brány. Pro vstup je nutné předložit kartu ČGF (nebo karty ročního vstupu Indoor Golf Brno) - jinak je nutné vyplnit propustku u vstupu.
Letos opět nabízíme možnost vjezdu do areálu BVV autem a parkování přímo před pavilonem H. Sezónní vjezd do areálu stojí 1200,- Kč. Pro vjezd do areálu lze využít bránu č.5 z Bauerovy ulice (kousek od hotelu Holiday Inn), v době konání akcí na BVV přes bránu č.9 (v místě dřívějšího Tuzexu, také Bauerova ulice).

 

Více


 

Ocenění